В хлопця вилучили понад 21 кг заборонений речовин.
Як стало відомо редакції Одеса24, молодика викрили оперативники Департаменту боротьби з наркозлочинністю та слідчі Нацполіції спільно з одеським управлінням, під процесуальним керівництвом Офісу Генпрокурора. Юнак збував наркотики у місті, використовуючи логістичну компанію та “закладки”.

Під час обшуку в квартирі знайшли понад 21 кг психотропної речовини a-PVP та 100 грамів канабісу, розфасованого для продажу. Також вилучили телефони, сім-картки й записи. На “чорному” ринку така партія коштує близько 20 млн грн.

Вилучене направили на експертизу. Зловмисника затримали за ст. 208 КПК та повідомили про підозру за ч. 3 ст. 307 ККУ. Йому загрожує до 12 років в’язниці з конфіскацією майна. Суд взяв хлопця під варту без права застави.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
