Аварія на Одещині: водій в’їхав у авто на світлофорі

У селі Ілічанка Одеського району в нічний час сталася серйозна дорожньо-транспортна пригода, внаслідок якої постраждало три особи. За інформацією слідства, 33-річний водій автомобіля Chevrolet, будучи під впливом алкоголю, не зміг контролювати свій автомобіль і здійснив зіткнення з Audi, що зупинився біля пішохідного переходу на червоний сигнал світлофора.

В результаті аварії травми отримали 39-річна водійка Audi, її 13-річний пасажир та 29-річна жінка, яка була в Chevrolet. Усі постраждалі були госпіталізовані з травмами різного ступеня тяжкості.

Дослідження показало, що рівень алкоголю в організмі водія перевищував допустимі норми майже в п’ять разів. Чоловіка було затримано та йому висунуто підозру. Суд обрав для нього запобіжний захід у вигляді домашнього арешту.

За скоєне водію загрожує до трьох років позбавлення волі з подальшою забороною на керування транспортними засобами. У рамках розслідування визначено ряд експертиз, які сприятимуть встановленню всіх обставин події. Слідство триває.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися