На Дністрі правоохоронні органи затримали двох осіб, які займалися незаконним виловом риби, використовуючи заборонене знаряддя — «драч». За попередніми оцінками, загальні збитки перевищують 700 тисяч гривень.
Порушників виявили під час спільних рейдів, проведених водною поліцією, прикордонниками та екологами. Один із затриманих — 39-річний мешканець Маяківської громади, інший — 57-річний житель Одеси.
У цих осіб вилучили човни, риболовні снасті, шість заборонених знарядь і 45 рибин, до яких належать короп, карась, лящ та щука. Усі вилучені речі передано на зберігання.
За даними фактами розпочато кримінальні провадження за статтею 249 Кримінального кодексу України. Після проведення експертиз буде вирішено питання про наявність підозри. Затриманим може загрожувати до трьох років обмеження волі.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
