Через відсутність світла та води на Одещині розповсюджуються небезпечні хвороби

Перебої з електропостачанням, відсутність води та тепла в окремих районах Одеської області вже негативно відображаються на здоров’ї людей. Фахівці Одеського обласного центру контролю та профілактики хвороб попереджають, що у таких умовах зростає ризик гострих кишкових інфекцій. 

Там відбулося засідання оперативного центру через збільшення випадків кишкових інфекцій, зокрема під час відпочинку. Фахівці звернули увагу на побутові умови життя в області. Коли немає світла, води чи тепла, людям складніше дотримуватися елементарних правил гігієни. Саме це створює сприятливі умови для поширення інфекцій.

У Центрі закликають мешканців Одещини бути особливо уважними: дотримуватися особистої гігієни, стежити за якістю води та продуктів харчування і за можливості мінімізувати ризики для здоров’я — і вдома, і під час відпочинку.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися