Двоє мешканців Одещини організовували «тури до Молдови» для ухилянтів

Злочинний бізнес організували двоє 22-річних мешканців Ізмаїльського району. Їм загрожує до семи років позбавлення волі. 

Про це повідомляє Головне управління Національної поліції України в Одеській області.

Як дізналися журналісти Одеса24, молодики намагалися переправити до сусідньої країни трьох жителів Одещини 25, 39 та 41 років. Чоловіки на машині довозили своїх “клієнтів” з Ізмаїльського району в Болградський. Далі надавали їм покрокову інструкцію по перетину українсько-молдовський кордон.

Зараз читають

Загалом порушники організувала два таких “тури”.

Затримали перевізників
Затримали перевізників / Фото – ГУНП Одещини

Перевізників затримали та оголосили їм про підозру за ч. 2 ст. 332 Кримінального кодексу України – в організації незаконного переправлення осіб через державний кордон України, керівництві такими діями, сприянні їх вчиненню порадами, вказівками, наданням засобів та усуненням перешкод, вчинених за попередньою змовою групою осіб, повторно.

Їм загрожує позбавлення волі на строк до семи років із забороною обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися