З 1 червня працюючі пенсіонери почнуть отримувати надбавки до своїх пенсій. Ці доплати нарахують одразу за два місяці — з 1 квітня, коли фактично відбувся перерахунок.
Про це повідомляє 24 канал.
Виплати затримались, бо держава чекала звітності про сплату єдиного соціального внеску за перший квартал 2025 року, пояснює Одеса24. Подати її можна було до 10 травня. Після цього Пенсійний фонд отримав необхідні дані й почав нараховувати доплати.
Перерахунок зробили автоматично для 630 тисяч пенсіонерів, які мають не менше 24 місяців страхового стажу станом на 1 березня 2025 року і після призначення пенсії продовжували працювати.
Звертатися до Пенсійного фонду не потрібно — надбавки нарахують без додаткових заяв.
Якщо пенсіонер має менше ніж 24 місяці страхового стажу після призначення чи попереднього перерахунку пенсії, доплату нарахують не раніше ніж через два роки — і лише за новий стаж.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
