Чоловік обікрав 19 могил на кладовищі в Любашівській громаді.
Про це повідомляє поліція області.
Як дзналися журналісти Одеса24, крадій знімав таблички з надгробків та забирав частини огорожі. Свою «здобич» він здавав на металобрухт, щоб підзаробити.Частину викраденого він уже встиг реалізувати, інше знайшли в нього вдома та вилучили в якості речових доказів.
У результаті слідчо-розшукових заходів поліцейські встановили особу злочинця. Ним виявився 20-річний безробітний житель сусіднього села.
Чоловікові оголосили про підозру в незаконному заволодінні предметами, що знаходяться на могилі, вчиненому з корисливих мотивів, зокрема повторно. Згідно з санкцією ч. 3 ст. 297 Кримінального кодексу України, максимальне покарання за цей злочин становить до семи років позбавлення волі.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
