Мешканець Одещини постив серп і молот

За поширення забороненої символіки чоловік отримав вирок.

Він ставив вподобайки та репостив зображення із серпом і молотом, а також портрети радянських вождів, пише Одеса24. У суді визнав провину й сказав, що навіть не знав про кримінальну відповідальність.

Феміда була сувора: спочатку йому призначили 5 років позбавлення волі. Але зрештою замінили це на 2 роки випробувального терміну. Тепер чоловік повинен регулярно відмічатися в органі пробації, повідомляти про зміну місця проживання чи роботи та не виїжджати за кордон без дозволу.

Зараз читають

Його смартфон Redmi, з якого він робив пости, конфіскували у дохід держави. Додатково чоловік має відшкодувати 14 842,80 грн витрат за проведення експертизи.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися