Мешканка Одеси звинувачує лікарів у смерті немовля

В Одеському пологовому будинку №5 померла новонароджена дівчинка. Мати, Олена Бойко, звинувачує медиків у невчасному наданні допомоги, про що розповіла на своїй сторінці у Facebook.

За її словами, під час огляду 17 червня вона відчувала сильний біль і просила зробити кесарів розтин, але лікарка відмовила, заявивши, що «усі народжують самостійно», пише Одеса24. Після повернення додому у жінки почалися темні виділення, які лікарка пояснила як норму на 39 тижні вагітності.

Вранці 18 червня почалася кровотеча, проте породіллю заспокоїли, що це просто відходження вод. Лише після приїзду до пологового будинку і початку сильних переймів їй зробили епідуральну анестезію, але операцію відклали, поки серцебиття дитини різко не впало. Кесарів розтин провели, коли дитина вже не дихала.

Жінка звинувачує лікарів у смерті своєї новонародженої дитини
Жінка звинувачує лікарів у смерті своєї новонародженої дитини / Фото – скріншот з відео Олени Бойко, Facebook

Лікарі не повідомили про смерть дитини у швидку допомогу, а після трагедії завідувачка відділення визнала, що операцію слід було робити негайно. За словами лікарки, кровотеча сталася через коротку пуповину, яка призвела до розриву судин.

Олена наголошує, що вагітність проходила без проблем, а дитина була активною і здорова до останньої хвилини. Консультанти-гінекологи з Ізраїлю припустили, що причиною могло бути відшарування плаценти, при якому кесарів розтин треба робити терміново.

Адміністрація пологового будинку від коментарів відмовилась. Міський департамент охорони здоров’я повідомив, що триває перевірка обставин, зокрема аналіз медичної документації та пояснень медиків. Результати розслідування будуть оприлюднені після завершення.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися