Мешканця Одещини засудили за герб СРСР

Чоловік із селища Південне Одеської області публікував зображення герба СРСР з написом «МЫ – НАСЛЕДНИКИ ПОБЕДЫ» на своїй сторінці у Facebook. 

Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень.

За даними Одеса24, обвинувачуваним виявився росіянин з українським громадянством, який народився в місті Арциз Одеської області.  Чоловік вищу освіту, одружений, виховує неповнолітню дитину та, як виявилося, підтримує “руський мір”.

Зараз читають

Обвинувачуваний опублікував на власній сторінці у Facebook зображення, яке містило символіку комуністичного режиму: серп, молот, п’ятикутну зірку та герб СРСР, а також напис «МЫ – НАСЛЕДНИКИ ПОБЕДЫ».

Йому оголосили ро підозру за ч.1 ст. 436-1 Кримінального кодексу України. Закон «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки», ухвалений Верховною Радою у 2015 році, забороняє подібні дії.

Южний міський суд Одеської області присудив чоловыковы покарання  у виді позбавлення волі на строк три роки без конфіскації майна із звільненням від відбуття покарання з випробуванням. Чоловіка зобов’язали з’являтися до органу пробації та повідомляти про зміну місця проживання чи роботи.

Додатково суд стягнувз обвинувачуваного понад 17 тисяч гривень на користь держави як компенсацію за проведення мистецтвознавчої експертизи.

Арешт на майно скасовано. Усі вилучені під час слідства речі, зокрема мобільні телефони та ноутбук, мають повернути власнику.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися