На території Одеської області правоохоронці затримали мешканця Ізмаїльського району, який під час заборони на нерест незаконно ловив рибу за допомогою електровудки. Затримання відбулося на озері Ялпуг, неподалік села Озерне, в рамках профілактичної акції «Нерест».
Співробітники водної поліції, разом з прикордонниками та представниками рибоохоронного патруля, виявили 32-річного чоловіка, який користувався саморобною електровудкою та гумовим човном. У нього вилучили приблизно 50 кілограмів забороненої улову сазанів.
З приводу цього інциденту порушено кримінальну справу. Для оцінки шкоди, завданої державі, призначено екологічну експертизу. Чоловіку може загрожувати до трьох років позбавлення волі.
Правоохоронці підкреслюють, що використання електровудок є одним з найнебезпечніших методів браконьєрства, оскільки електричний струм руйнує не лише рибу, але й інші живі організми у водоймах.
Також правоохоронці нагадали, що в Україні продовжується нерестова заборона: на ріках — до 20 травня, на озерах і ставках — до 20 червня.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
