На Ізмаїльщині чоловіка затримали за незаконний вилов риби на озері Ялпуг

На території Одеської області правоохоронці затримали мешканця Ізмаїльського району, який під час заборони на нерест незаконно ловив рибу за допомогою електровудки. Затримання відбулося на озері Ялпуг, неподалік села Озерне, в рамках профілактичної акції «Нерест».

Співробітники водної поліції, разом з прикордонниками та представниками рибоохоронного патруля, виявили 32-річного чоловіка, який користувався саморобною електровудкою та гумовим човном. У нього вилучили приблизно 50 кілограмів забороненої улову сазанів.

З приводу цього інциденту порушено кримінальну справу. Для оцінки шкоди, завданої державі, призначено екологічну експертизу. Чоловіку може загрожувати до трьох років позбавлення волі.

Зараз читають

Правоохоронці підкреслюють, що використання електровудок є одним з найнебезпечніших методів браконьєрства, оскільки електричний струм руйнує не лише рибу, але й інші живі організми у водоймах.

Також правоохоронці нагадали, що в Україні продовжується нерестова заборона: на ріках — до 20 травня, на озерах і ставках — до 20 червня.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися