Вночі 11 листопада росія знову атакувала Одещину. Через обстріли без електрики залишилися близько 16 тисяч родин, повідомили в компанії ДТЕК.
На ранок енергетикам вдалося підключити до резервних джерел живлення об’єкти критичної інфраструктури та повернути світло 1,6 тисячі домівок. Однак станом на 9:00 без електропостачання все ще залишаються 14,5 тисяч сімей.
Фахівці вже проводять огляд пошкодженого обладнання й готуються до відновлювальних робіт. Почати їх можна буде після дозволу військових і рятувальників.
Зараз читають
Енергетики запевняють, що працюють у посиленому режимі, аби якнайшвидше повернути світло кожній родині.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
