На Одещині чоловік отримав опіки під час пожежі в закинутій будівлі

В Білгород-Дністровському районі Одеської області сталася пожежа, внаслідок якої постраждав чоловік. Горіла закинута надвірна споруда за межами села Сергіївка.

Полум’я охопило площу 18 квадратних метрів, пише Одеса24. До гасіння залучили 6 рятувальників ДСНС і одну одиницю техніки.

Під час пожежі травмувався чоловік 1962 року народження. Його госпіталізували у стані середньої тяжкості з опіками тіла.

Зараз читають

Причини загоряння та розмір збитків встановлюються.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися