На Одещині чоловік під час застілля вбив односельця

У Білгород-Дністровському районі на лаву підсудних відправили 51-річного чоловіка, якого обвинувачують у вбивстві знайомого. Причина — побутовий конфлікт під час застілля.

Про це повідомляє Поліція Одещини.

Все сталося наприкінці серпня минулого року в одному з сіл Маразліївської громади, пише Одеса24. Сусіди знайшли 43-річного чоловіка непритомним біля його двору й викликали швидку, але дорогою до лікарні він помер. Його побив найомий, з яким він пив удома. Чоловіки посварилися через останню чарку. Після сварки гість жорстоко побив господаря руками, ногами та каменем, а потім виніс тіло на вулицю й залишив на лавці біля воріт.

Зараз читають

Судово-медична експертиза показала, що смерть настала через набряк мозку, спричинений численними травмами і переломами черепа.  з

Нападника затримали. Суд обрав йому запобіжний захід — тримання під вартою.

Йому оголощено про підозру в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 ККУ), що тягне за собою до 15 років ув’язнення.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися