У Білгород-Дністровському районі на лаву підсудних відправили 51-річного чоловіка, якого обвинувачують у вбивстві знайомого. Причина — побутовий конфлікт під час застілля.
Про це повідомляє Поліція Одещини.
Все сталося наприкінці серпня минулого року в одному з сіл Маразліївської громади, пише Одеса24. Сусіди знайшли 43-річного чоловіка непритомним біля його двору й викликали швидку, але дорогою до лікарні він помер. Його побив найомий, з яким він пив удома. Чоловіки посварилися через останню чарку. Після сварки гість жорстоко побив господаря руками, ногами та каменем, а потім виніс тіло на вулицю й залишив на лавці біля воріт.
Судово-медична експертиза показала, що смерть настала через набряк мозку, спричинений численними травмами і переломами черепа. з
Нападника затримали. Суд обрав йому запобіжний захід — тримання під вартою.
Йому оголощено про підозру в умисному вбивстві (ч. 1 ст. 115 ККУ), що тягне за собою до 15 років ув’язнення.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
