На Одещині чоловіка засудили до 14 років ув’язнення за злочини проти дітей

Суд у Одеській області визнав 33-річного чоловіка винним у вчиненні сексуальних злочинів проти його неповнолітніх пасинка і падчерки. Відповідно до рішення суду, йому призначено покарання у вигляді 14 років позбавлення волі.

Під час досудового розслідування правоохоронцями було встановлено, що протягом кількох років чоловік здійснював протиправні дії стосовно дітей, які проживали разом із ним у одній сім’ї.

Фігуранта справи затримали та помістили під варту в період проведення слідства. У ході розслідування поліцейські виконали необхідні експертизи та зібрали докази, які суд визнав достатніми для винесення обвинувального вироку.

Зараз читають

Чоловіка було визнано винним у тяжких злочинах проти неповнолітніх і, таким чином, він отримав 14 років позбавлення волі.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися