На Одещині хлопець пограбував пораненого військового

В Одеській області 22-річний місцевий житель побив військовослужбовця, щоб забрати в нього гроші, які держава виплатила як допомогу за поранення.

Все сталося ще в липні на березі лиману в Білгород-Дністровському районі. Хлопець дізнався, що його 23-річний знайомий після поранення в зоні бойових дій отримав грошову допомогу, і вирішив заволодіти цими коштами. Він напав на військового, почав бити його та вимагати віддати гроші. Потерпілому зв’язали руки стяжками й кілька годин знущалися з нього, поки той не перевів на картку нападника 29 тисяч гривень.

Але й цього зловмиснику було мало. Через ліміт на безготівкові операції він змусив військового поїхати до банкомата, де той зняв і віддав ще 20 тисяч гривень. Після цього нападник відвіз потерпілого до лікарні та зник.

Зараз читають

В лікарні постраждалому діагностували закриту черепно-мозкову травму, струс головного мозку, перелом кісток носа та інші травм.

Згодом хлопця затримали. Він зізнався, що всі викрадені гроші витратив на власні потреби. За скоєне йому загрожує до 15 років ув’язнення.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися