На Одещині море винесло рештки загиблих, що підірвалися на міні

На Одещині море винесло на берег фрагменти тіл людей, які 10 серпня загинули внаслідок підриву на міні у Білгород-Дністровському районі.

Тоді в морі загинуло троє відпочивальників, нагадує Одеса24.

Голова Одеської ОДА Олег Кіпер нагадав, що люди купалися на забороненому пляжі. Він закликав не ігнорувати попередження:

«Не заходьте в море у заборонених місцях. Не підходьте до невідомих предметів. Кожен такий випадок зневаги — це потенційно нова трагедія».

Наразі на Одещині офіційно відкриті 32 безпечні пляжі: 30 з них в Одесі (зокрема Ланжерон, «Ібіца», «Золотий берег», «Чайка» та інші) та два — в області: Центральний міський пляж у Чорноморську та пляж у селищі Приморське Ізмаїльського району.

Місцева влада закликає відпочивальників обирати лише перевірені й відкриті зони, щоб уникнути смертельної небезпеки.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися