На Одещині офіцера ЗСУ засудили за хабарі з бойових виплат

В Одесі засудили командира військової частини Руслана Гупаленка за вимагання хабарів із бойових виплат підлеглих. Він отримав 3 роки ув’язнення, конфіскацію майна та заборону обіймати командні посади.

Слідство встановило, що з серпня 2024 року офіцер вимагав по 30% з додаткових виплат, які військові отримували за участь у бойових завданнях. Загалом зібрав десятки тисяч гривень і 2200 доларів, пише Одеса24.

Частину коштів — 7800 доларів і 4200 гривень — витратив на купівлю авто Volkswagen Passat, оформленого на себе. Це слідство визнало спробою легалізувати хабар.

Гупаленко визнав провину, послався на хворобу матері та уклав угоду з прокурором. Його затримали 2 січня після передачі чергової суми — 41 000 гривень.

Вирок виніс Приморський суд Одеси.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися