Кілійський районний суд Одеської області виніс вирок пенсіонерці, яку визнали винною у незаконному зберіганні наркотиків без мети збуту. Йдеться про громадянку Республіки Молдова, уродженку Татарбунарів.
Влітку 2025 року жінка з Кілії зірвала суцвіття коноплі, висушила та подрібнила їх для власного вживання. Під час обшуку 6 січня 2026 року правоохоронці вилучили у неї понад 21 грам канабісу, з яких 18,81 грам — у висушеному стані.
Обвинувачена повністю визнала провину. Врахувавши щире каяття, сприяння слідству та пенсійний вік жінки, суд призначив їй покарання у вигляді двох років пробаційного нагляду.
Крім того, з підсудної стягнули 3 565 гривень судових витрат за проведення експертизи. Вилучені наркотичні речовини суд постановив знищити.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
