На Одещині погоня за ухилянтами закінчилася ударом у стовп

На контрольному посту в Подільському районі трапився інцидент: водій не зупинився на вимоги прикордонників і намагався втекти в бік кордону.

Під час погоні автомобіль з’їхав з дороги та врізався у стовп. За кермом був громадянин Азербайджану, а його пасажирами — двоє чоловіків з Донеччини та Дніпропетровщини, які планували незаконно перетнути кордон.

Правоохоронці встановлюють усі обставини події.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися