На Одещині перед судом постане жінка, яка організувала схему фіктивних шлюбів із військовослужбовцями. Про завершення розслідування повідомили в Державному бюро розслідувань.
За даними слідства, мешканка області, яка має інвалідність ІІ групи, неодноразово укладала фіктивні шлюби з військовими. Завдяки статусу чоловіка особи з інвалідністю вони звільнялися зі служби та отримували можливість виїхати за кордон.
Після цього жінка поверталася в Україну і подавала на розлучення.
За такий «шлюбний пакет» військові платили до 10 тисяч доларів США.
Одним із клієнтів став інспектор прикордонної служби. Він одружився з жінкою, оформив догляд за «дружиною» та звільнився зі служби. Подружжя затримали працівники ДБР на пункті пропуску під час спроби виїхати за кордон. Наразі обох обвинувачують в ухиленні від військової служби та пособництві ухиленню.
Обвинувальний акт уже скерований до суду. Санкція статті передбачає до 10 років позбавлення волі. Процесуальне керівництво здійснює Одеська спеціалізована прокуратура у сфері оборони Південного регіону.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
