На Одещині військовий отримав штраф за напад з ножем

На Одещині сержант, мобілізований під час воєнного стану, вирішив “з’ясовувати стосунки” по-своєму — з ножем у руках. Після сварки біля власного будинку чоловік напав на двох знайомих і поранив їх.

Як з’ясувалося, конфлікт стався увечері у селі Нікомарівка Ширяївського району, передає Одеса24. Військовослужбовець, командир стрілецького взводу, перебував у стані алкогольного сп’яніння. Під час словесної перепалки він дістав ніж і вдарив одного з чоловіків у голову, поранивши йому вухо. Потім дістався й до другого — також поцілив у ділянку голови.

На щастя, обидва потерпілі відбулися легкими травмами. Сержант визнав свою провину та погодився на розгляд справи у спрощеному порядку — навіть без своєї присутності в суді. Потерпілі теж не заперечували. Феміда оцінила ситуацію: військовий визнав вину, розкаявся та співпрацював зі слідством. Обтяжуючим фактором стало лише те, що злочин він скоїв напідпитку.

Зараз читають

Нападнику присудили штраф в розмірі 1700 гривень. Так суд визнав його винним за ч. 2 ст. 125 Кримінального кодексу України — “умисне легке тілесне ушкодження, що спричинило короткочасний розлад здоров’я”.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися