На Одещині викрили шахраїв, які торгували підробленими доларами

В Одеській області правоохоронці викрили схему збуту підроблених доларів. Двом іноземним громадянам уже повідомили про підозру в організації продажу фальшивої валюти.

За даними Одеської обласної прокуратури, чоловіки налагодили продаж підроблених банкнот номіналом 100 доларів. Покупцям їх пропонували значно дешевше — по 30 справжніх доларів за одну купюру.

За такою схемою підозрювані планували збути фальшиві гроші на суму близько 20 тисяч доларів. Правоохоронці задокументували факт продажу 9 400 підроблених доларів.

Зараз читають
Затримані / Фото – Прокуратура України

Експертиза показала, що вилучені банкноти не відповідають справжнім купюрам за способом виготовлення та захисними елементами. Хоча зовні вони були схожі на оригінал, існувала реальна загроза, що такі гроші могли потрапити в обіг і завдати збитків людям та підприємцям.

Правоохоронці припинили незаконну діяльність. За клопотанням прокуратури суд обрав підозрюваним запобіжний захід — тримання під вартою.

Досудове розслідування проводить територіальне управління Бюро економічної безпеки в Одеській області за оперативного супроводу Управління стратегічних розслідувань Нацполіції.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися