На Одещині правоохоронців вдалося виявити значну схему привласнення державних коштів, які були виділені для виплати військовослужбовцям. У цій організованій злочинній групі діяли особи, пов’язані з командуванням однієї з військових частин.
Згідно зі слідством, в період з 2022 по 2025 роки учасники схеми документально оформлювали «фіктивних військових» — чоловіків призовного віку, які насправді не проходили військову службу. Для них складалися підроблені документи, на основі яких їм нараховували зарплату, премії та надбавки. Витрачені кошти перетворювалися на готівку та розподілялися серед учасників цієї схеми.
Всього зафіксовано не менше 19 «військовослужбовців», оформлених на папері. Загалом, незаконно привласнена сума досягла майже 16,7 мільйона гривень.
Цю схемою вдалося викрити в результаті спільних дій поліції, СБУ та прокуратури. П’ятьом особам, причетним до групи, вручено підозри, їх затримано та обрано запобіжний захід у вигляді тримання під вартою з можливістю внесення застави.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
