На Одещині затримали рибного «махінатора» з уловом на 100 тисяч

Попередньо підраховано, що його дії завдали державі збитків понад 100 тисяч гривень.

Як пише Одеса24, на озері Ялпуг поліція затримала 36-річного жителя Ренійської громади за незаконний вилов риби сітками.

Чоловік не мав жодних дозволів на вилов. У нього вилучили дві 100-метрові сітки та 66 рибин різних видів: карась, сазан, плоскирка та тарань. Незаконний улов передано на зберігання до спеціалізованого підприємства.

За фактом браконьєрства відкрито кримінальне провадження. Призначено судову інженерно-екологічну експертизу, яка визначить точний розмір збитків.

Правопорушнику загрожує до трьох років обмеження волі. Наразі триває досудове розслідування.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися