Попередньо підраховано, що його дії завдали державі збитків понад 100 тисяч гривень.
Як пише Одеса24, на озері Ялпуг поліція затримала 36-річного жителя Ренійської громади за незаконний вилов риби сітками.
Чоловік не мав жодних дозволів на вилов. У нього вилучили дві 100-метрові сітки та 66 рибин різних видів: карась, сазан, плоскирка та тарань. Незаконний улов передано на зберігання до спеціалізованого підприємства.
За фактом браконьєрства відкрито кримінальне провадження. Призначено судову інженерно-екологічну експертизу, яка визначить точний розмір збитків.
Правопорушнику загрожує до трьох років обмеження волі. Наразі триває досудове розслідування.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
