На Одещині жінку засудили за смерть півторарічного сина

Суд визнав 27-річну жительку Одещини винною у завданні тяжких тілесних ушкоджень своєму малолітньому сину, що призвели до його смерті. Жінку засудили до 10 років позбавлення волі.

Про це повідомили в Офісі генерального прокурора.

За словами прокуратури, під час досудового розслідування жінка визнавала свою провину. Однак уже в суді почала стверджувати, що дитина нібито просто впала з ліжка.

Зараз читають

Слідство встановило, що трагедія сталася у квітні 2025 року в Іванівській громаді Березівського району. Жінка перебувала вдома зі своїм майже півторарічним сином. Роздратована плачем дитини, вона кілька разів ударила хлопчика по обличчю та шиї, а також здавлювала йому голову. Унаслідок цього малюк отримав тяжку черепно-мозкову травму.

Попри те, що стан дитини швидко погіршувався — трималася висока температура та з’явилися ознаки серйозного ураження мозку — мати не зверталася по медичну допомогу. Лише через два дні хлопчика привезли до лікарні. Врятувати його лікарям не вдалося — дитина померла.

Під час експертизи також виявили старі переломи плечової та ліктьової кісток. Це може свідчити про те, що дитина зазнавала травм і раніше.

Суд визнав жінку винною за ч. 2 ст. 121 Кримінального кодексу України — умисне тяжке тілесне ушкодження, що спричинило смерть.

Суд виніс їй вирок 10 років позбавлення волі.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися