На Одещині сталася смертельна аварія. Водійка Toyota збила 55-річного чоловіка та поїхала з місця події. Трагедія трапилась 17 листопада близько 17:00 на 437-му кілометрі траси Київ–Одеса.
За даними поліції, пішохід переходив дорогу у недозволеному місці. Удар був настільки сильним, що він загинув на місці. Водійка ж не зупинилась — просто поїхала далі.
Правоохоронці швидко розшукали 25-річну жінку неподалік. Вона не постраждала. Алкотестер показав, що вона була твереза.
Зараз читають
Поліція відкрила кримінальне провадження та призначила низку експертиз. Автомобіль вилучили. Слідчі з’ясовують усі деталі цієї трагедії.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
