Напад з іграшковим пістолетом: в Одесі троє зловмисників вдерлися в готель

Нещодавно в одному з готелів в центрі Одеси стався розбійний напад. Троє чоловіків вдерлися в номер до одного з відпочивальників, побили його та пограбували. Тепер їм загрожує до 15 років ув’язнення. 

Вночі до номера потсукали, мешканець відкрив двері. В номер увірвалися троє чоловіків, вдарили клієнта готелю по голові та, погрожуючи іграшковим пістолетом, відібрали 10 тис. грн. Також грабіжники не погребували телефоном, годинником і навушниками. Загальні збитки перевищують 50 тисяч гривень.

Нападників швидко затримали. Ними виявилися двоє одеситів, віком 38 та 40 років, і 55-річний громадянин однієї з країн Закавказзя, який проживає в Одеській області. Усі вони раніше потрапляли в поле зору правоохоронних органів.

Затриманий / Фото – Поліція Одещини
Затриманий / Фото – Поліція Одещини
Затриманий / Фото – Поліція Одещини

Тепер на них чекає суд. Максимальне покарання за інкримінованими їм статтями сягає 15 років ув’язнення.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися