Не поділили майно: одесит хотів помститися дружині та спалив її квартиру

В Одесі 49-річний чоловік, не впоравшись із емоціями після розлучення та поділу майна, вирішив помститися колишній дружині і підпалив її квартиру. Про інцидент повідомили в поліції Одеської області.

За даними слідства, він розбив вікно, купив легкозаймисту рідину, змочив нею ганчірку, підпалив і жбурнув усередину. У квартирі миттєво спалахнув вогонь.

На щастя, у помешканні нікого не було.

Зараз читають

Пожежу помітили місцеві жителі й одразу викликали рятувальників. ДСНС швидко загасила полум’я та повідомила поліцію. Правоохоронці того ж дня затримали палія. На місці підпалу та в його домі вилучили кілька речових доказів — їх уже відправили на експертизу. Остаточну суму збитків жінці ще встановлюють.

Чоловіку повідомили про підозру за ч. 2 ст. 194 ККУ — умисне пошкодження чужого майна у великих розмірах шляхом підпалу. За це можуть посадити до десяти років.

Суд уже обрав запобіжний захід — тримання під вартою із можливістю внести заставу 454 200 грн.

Слідство триває.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися