Вночі російські війська атакували Одеську область ударними безпілотниками. Під ударами опинилися не лише об’єкти енергетики та промисловості, а й цивільна інфраструктура. Внаслідок атаки загинули двоє людей, ще щонайменше троє отримали поранення. Про це повідомив начальник Одеської ОВА Олег Кіпер.
Фото та відео наслідків оприлюднили в Державна служба України з надзвичайних ситуацій. За словами очільника області, загинули 20-річна дівчина та чоловік приблизно 45 років. Постраждалим від 23 до 45 років. Двоє з них перебувають у тяжкому стані, медики надають усю необхідну допомогу.
У результаті ударів пошкоджено виробничі та складські приміщення, адміністративні будівлі, приміщення автомагазину та транспортні засоби. Через атаку виникли пожежі, зокрема, горіли дві вантажівки, ще кілька автомобілів зазнали пошкоджень.
Один із безпілотників влучив у квартиру в багатоповерховому будинку, однак не здетонував. Мешканці квартири пережили сильний стрес. На місці працювали психологи ДСНС, які надавали людям допомогу.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
