В Одесі п’яний водій електросамоката намагався втекти від поліції, але його все ж наздогнали.
Інцидент трапився на вулиці Посмітного перед початком комендантської години. Патрульні помітили порушника, який рухався з порушенням правил дорожнього руху. На вимогу зупинитися він не відреагував і спробував уникнути перевірки.
Після примусової зупинки з’ясувалося, що водій має ознаки алкогольного сп’яніння. Прилад Drager показав 0,43 проміле.
Зараз читають
На порушника склали адміністративний протокол за ч.1 ст.130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані сп’яніння).
Поліція нагадує: керування будь-яким транспортом у нетверезому стані небезпечне та карається законом. Бережіть себе та оточуючих.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
