Одещина готується до блекауту: коли почнуться відключення

Енергетики попереджають, що відключень не уникнути. 

На Одещині знову готуються до відключень світла, пише Одеса24. В «Укренерго» повідомили, що екстрені обмеження електропостачання діятимуть протягом 17 жовтня — з 7:00 до 22:00 — з можливістю подовження.

Світло вимикатимуть насамперед для промислових підприємств, але можливі й обмеження для населення — усе залежатиме від ситуації в енергосистемі.

Зараз читають

В «Укренерго» пояснюють, що вимушені заходи пов’язані зі складною ситуацією в енергомережі країни.

«Якщо зараз у вас є електроенергія — споживайте її ощадливо», — нагадали в компанії.

Енергетики закликають мешканців регіону підготуватися до можливих блекаутів: зарядити телефони, ліхтарики та за потреби запастися водою.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися