В ніч проти 17 грудня ворог знову обстріляв Одещину ударними безпілотниками. Про це повідомив Голова Одеської ОВА Олег Кіпер.
За дві хвилі атак постраждав об’єкт транспортної інфраструктури, через що виникла пожежа. Рятувальники оперативно ліквідували загоряння, постраждалих немає.
Усі відповідні служби працюють над ліквідацією наслідків ударів, а правоохоронці документують черговий воєнний злочин росії проти цивільного населення.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
