Наступні 13 років він проведе за ґратами.
В Одесі винесли вирок 25-річному чоловіку, який вбив 16-річного підлітка, пише Одеса24. За даними Одеської обласної прокуратури, трагедія сталася 6 травня 2024 року. Біля одного з будинків компанія сиділа на вулиці, коли повз проходили двоє неповнолітніх. Між ними виникла сварка. Один із чоловіків ударив ножем «метелик» у серце 16-річного хлопця.
Потерпілий загинув на місці. Обвинувачений не викликав швидку та намагався приховати сліди злочину. Наступного дня його затримали «по гарячих слідах».
Під час суду обвинувачений стверджував, що це було випадково. Прокуратура довела умисність — напрямок і сила удару підтвердили цілеспрямованість дій. Суд погодився з позицією прокурора.
Публічне обвинувачення підтримав особисто керівник Одеської обласної прокуратури, наголосивши на важливості захисту дітей.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
