Суд визнав 28-річного жителя Одеси винним у побитті двох малолітніх дітей. Наступні шість з половиною років він проведе за ґратами.
Подія сталася у жовтні 2024 року. Тоді до Одеської обласної дитячої клінічної лікарні з дому доправили двох дітей із численними травмами. Лікарі повідомили про це правоохоронців.
Слідчі встановили, що до завдання тілесних ушкоджень причетний 28-річний чоловік. Його провину довели під час досудового розслідування, а матеріали справи передали до суду.
Зараз читають
Суд, розглянувши докази, ухвалив вирок — шість років і шість місяців ув’язнення.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
