Одесит погрожував перехожим двома ножами

В Одесі серед білого дня чоловік з ножами у руках чіплявся до перехожих. Інцидент стався 27 жовтня на перехресті вулиць Академіка Корольова та Євгена Чикаленка.

Як повідомили в Патрульній поліції області, правоохоронці отримали виклик про порушення громадського порядку, передає Одеса24. Коли поліціянти прибули на місце, побачили агресивного чоловіка, який поводився зухвало і лякав людей.

Затриманий
Затриманий / Фото – Патрульна поліція Одеської області

Під час перевірки патрульні виявили у нього два ножі. Чоловіка одразу затримали.

Зараз читають

Оскільки в його діях побачили ознаки хуліганства, передбаченого статтею 296 Кримінального кодексу України, на місце викликали слідчо-оперативну групу. Поліція з’ясовує всі обставини інциденту.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися