В Одесі з однієї квартири довелося рятувати 12 котів і трьох собак, які були виснажені та утримувалися в жахливих умовах.
Про це пише Суспільне.
Як стало відомо журналістам Одеса24, рятувальна операція проходила за участі поліції, бо господарка тварин чинила опір. Жінка кричала, що в неї “нікого нема”, відмовлялася віддавати тварин. У результаті тварин все ж вилучили.
Ветеринарка Дар’я Елементовська, яка оглядала врятованих котиків і песиків, розповіла, що більшість з них мали серйозні проблеми: реніт, гнійний кон’юнктивіт, діарею, високу температуру, а головне — тотальне виснаження.
Сусіди неодноразово зверталися в поліцію, соцслужби, навіть на телебачення. Люди жаліються, що у будинку стоїть сморід, таргани повзуть по стінах аж до четвертого поверху, неможливо відкрити вікна, бо запах проникає в квартири. У 2021 році з цієї ж квартири вже вилучали тварин. Але потім все повторилося. Жінка, за словами очевидців, підгодовувала вуличних тварин, а потім забирала до себе.
Жінка, в якої вилучили тварин, відмовилася коментувати ситуацію. Волонтери вже шукають нові родини для врятованих котів та собак. Частина з них під наглядом ветеринарів, інші тимчасово у добрих руках.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
