У Львові з 29 по 31 травня відбулися об’єднані спортивні змагання для ветеранів війни, учасників бойових дій та осіб з інвалідністю, які отримали поранення чи травми під час виконання своїх службових обов’язків.
Команда ветеранів з Одеси вперше взяла участь у цих змаганнях і повернулася з кількома медалями.
Ярина Аліманова здобула дві срібні медалі та одну бронзову у фіналі з плавання, пауерліфтингу та веслування на тренажерах. Олег Автомєєнко став срібним призером у стрільбі з лука серед спортсменів зі зниженим зором.
Бронзову медаль у плаванні отримав Денис Калюка. Цей спортсмен також брав участь у стрільбі з лука, де використав спеціальний хлястик для стріли, тримаючи її зубами.
Чемпіоном у стрільбі з лука став Георгій Гордус, який у напруженій боротьбі здолав представника Львова з рахунком 27:26.
Ще одну золоту медаль для Одеси вибороли члени команди «Вільні воїни», які випередили команду з Рівного та Києва.
Участь одеських ветеранів у цих змаганнях була організована Управлінням фізичної культури та спорту Одеської міської ради.





Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
