Оксамитовий сезон в Одесі: пляжі ще теплі, а людей вже менше

Найкращий час для спокійного відпочинку — перша половина вересня.

В Одесі вже почався так званий «оксамитовий сезон» — період наприкінці літа та на початку осені, коли море ще добре прогріте, сонце не палюче, а туристів на пляжах менше, пише Одеса24.

Повітря в Одесі в цей період прогріте до +22…+25°C, а вода — до +20…+22°C. Ближче до кінця місяця море поступово охолоджується, хоча інколи ще трапляються теплі дні для купання.

За даними Укргідрометцентру, на цих вихідних очікується справжнє «майже літо»: у суботу, 20 вересня, вдень +24…+26°C, а в неділю ще тепліше — +26…+28°C.

Оксамитовий сезон — чудова нагода поєднати пляжний відпочинок із культурними та пізнавальними активностями: вечірні прогулянки в Одеській опері, екскурсії катакомбами, прогулянки історичною Молдаванкою та місцевими ринками. Мало туристів — більше комфорту і можливість насолодитися містом у спокійному ритмі.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися