Суд оштрафував порушника на 34 000 гривень — це наразі найбільше покарання в Україні за подібне порушення.
Інформація з’явилася у відкритих даних «Опендатабот».
Як дізналася редакція Одеса24, у червні 2024 року в Одесі чоловік сів за кермо електросамоката п’яним і заплатив за це значний штраф. Інцидент стався на вулиці Балківській.
Виявилося, що це не перша п’яна поїздка Володимира П. — раніше він уже керував самокатом у нетверезому стані. Прав у нього не було, але якби були — могли б і позбавити.
Загалом у 2024 році в Україні вже зафіксовано 71 судову справу, пов’язану з електросамокатами. І це лише початок: з нового року — вже щонайменше 17 нових справ.
Нагадаємо, з 2023 року електросамокати, моноколеса та сеґвеї офіційно підпорядковуються правилам дорожнього руху. А отже — відповідальність така ж, як і для водіїв авто. П’яний на самокаті — такий самий порушник, як і за кермом машини.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
