П’яний самокатчик отримав рекордний штраф у 34 тисячі гривень

Суд оштрафував порушника на 34 000 гривень — це наразі найбільше покарання в Україні за подібне порушення.

Інформація з’явилася у відкритих даних «Опендатабот».

Як дізналася редакція Одеса24, у червні 2024 року в Одесі чоловік сів за кермо електросамоката п’яним і заплатив за це значний штраф. Інцидент стався на вулиці Балківській.

Виявилося, що це не перша п’яна поїздка Володимира П. — раніше він уже керував самокатом у нетверезому стані. Прав у нього не було, але якби були — могли б і позбавити.

Загалом у 2024 році в Україні вже зафіксовано 71 судову справу, пов’язану з електросамокатами. І це лише початок: з нового року — вже щонайменше 17 нових справ.

Нагадаємо, з 2023 року електросамокати, моноколеса та сеґвеї офіційно підпорядковуються правилам дорожнього руху. А отже — відповідальність така ж, як і для водіїв авто. П’яний на самокаті — такий самий порушник, як і за кермом машини.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися