Перший карантин сезону: на Одещині закрили школи та дитсадки

Кількість хворих на ГРВІ дітей стрімко зростає. 

Через високий рівень захворюваності на ГРВІ тимчасово призупинили навчання у Подільському та Болградському районах Одещини, пише Одеса24. Про це повідомили в обласному центрі контролю та профілактики хвороб.

Причина – значна кількість хворих серед дітей і персоналу. Таке рішення ухвалили, щоб зупинити подальше поширення інфекцій.

Зараз читають

За минулий тиждень загальний рівень захворюваності на ГРВІ в області залишався сезонним і був нижчий за епідемічний поріг на 24,7%. Водночас серед дітей кількість випадків зросла на 13% — вони становлять 71% від усіх хворих.

Госпіталізовано 319 людей, що на 8% менше, ніж тижнем раніше.

Щодо COVID-19, то ситуація виглядає стабільнішою: кількість випадків знизилася до 6% у структурі ГРВІ. Минулого тижня зареєстрували 566 випадків проти 872 раніше. Найчастіше хворіли дорослі у віці 30–64 років. Госпіталізація скоротилася на 26%.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися