Кількість хворих на ГРВІ дітей стрімко зростає.
Через високий рівень захворюваності на ГРВІ тимчасово призупинили навчання у Подільському та Болградському районах Одещини, пише Одеса24. Про це повідомили в обласному центрі контролю та профілактики хвороб.
Причина – значна кількість хворих серед дітей і персоналу. Таке рішення ухвалили, щоб зупинити подальше поширення інфекцій.
За минулий тиждень загальний рівень захворюваності на ГРВІ в області залишався сезонним і був нижчий за епідемічний поріг на 24,7%. Водночас серед дітей кількість випадків зросла на 13% — вони становлять 71% від усіх хворих.
Госпіталізовано 319 людей, що на 8% менше, ніж тижнем раніше.
Щодо COVID-19, то ситуація виглядає стабільнішою: кількість випадків знизилася до 6% у структурі ГРВІ. Минулого тижня зареєстрували 566 випадків проти 872 раніше. Найчастіше хворіли дорослі у віці 30–64 років. Госпіталізація скоротилася на 26%.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
