Після атак на енергетику Одеси світло з’явилось у 81 тисячі домівок, 18 тисяч абонентів досі знестумлені

У Київському районі Одеси енергетики змогли повернути електропостачання 80,9 тисячам родин. Майже 24 тисячі осель були підключені до мережі лише за минулі вихідні. Наразі без світла залишаються близько 18 тисяч осель.

Через значні пошкодження обладнання поки що немає технічної можливості відновити електропостачання у цих будинках, оскільки резерви вичерпані.

У ДТЕК «Одеські електромережі» повідомили, що бригади працюють цілодобово вже цілий тиждень. До роботи долучилися фахівці з інших районів області та з Києва, щоб якомога швидше повернути світло в усі домівки.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися