Побив захисника після полону: в Одесі судитимуть працівника ТЦК

В Одесі до суду передали справу працівника районного ТЦК та СП, який побив військового — захисника Маріуполя. Про це повідомили в Офісі Генерального прокурора.

Інцидент стався у грудні 2025 року. Працівники ТЦК зупинили чоловіка на вулиці для перевірки військово-облікових документів. Під час розмови між ними виник конфлікт. Один із працівників не стримався і вдарив чоловіка кулаками.

Як встановили правоохоронці, потерпілий отримав легкі тілесні ушкодження — садна, синці та гематоми. Це підтвердила судово-медична експертиза.

Зараз читають

Постраждалим виявився військовослужбовець 36-ї окремої бригади морської піхоти ЗСУ. Він обороняв Маріуполь і на той момент проходив в Одесі реабілітацію після звільнення з російського полону.

Прокурори Одеської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони вже скерували обвинувальний акт до суду. Працівнику ТЦК інкримінують умисне завдання легких тілесних ушкоджень військовому — за ч. 1 ст. 125 Кримінального кодексу України. Тепер у справі має поставити крапку суд.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися