Порушення правил безпеки на Одещині призвело до трагічних наслідків

На Одещині колишнього співробітника комунального підприємства судитимуть через трагічний інцидент на водопровідній станції в Ізмаїльському районі.

Слідство встановило, що 36-річний головний інженер дав завдання працівнику провести ремонт засувки у переливному колодязі, не забезпечивши належні умови безпеки. Під час розслідування було з’ясовано, що машиніст насосних установок не проходив спеціального навчання щодо охорони праці, не мав відповідних засобів захисту та користувався саморобним світлом із ненадійною проводкою.

Відзначимо, що під час виконання робіт 43-річний чоловік зазнав смертельного ураження електричним струмом, що було підтверджено судово-медичною експертизою.

Зараз читають

Чоловіка було відсторонено від виконання обов’язків на період розслідування, і на даний момент він уже звільнений. Правоохоронці завершили досудове слідство та передали обвинувальний акт до суду.

Колишньому працівникові комунального підприємства загрожує до восьми років позбавлення волі.

Правоохоронці вкотре наголошують на важливості дотримання правил охорони праці під час проведення робіт з ризиком, адже ігнорування вимог безпеки може призвести до фатальних наслідків.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися