Працівники ДСНС на Одещині рятували змію

24 липня в місті Березівка, що на Одещині, в один із приватних будинків на вулиці Гагаріна заповзла змія.

Як повідомляє редакція Одеса24, на місце прибули рятувальники. З’ясувалося, що це був звичайний вуж — неотруйний і безпечний для людей. Тож рятувати довелося не наляканих господарів будинку, а саме плазуна.

Фахівці обережно виловили вужа та випустили його в природне середовище. Постраждалих немає.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися