24 липня в місті Березівка, що на Одещині, в один із приватних будинків на вулиці Гагаріна заповзла змія.
Як повідомляє редакція Одеса24, на місце прибули рятувальники. З’ясувалося, що це був звичайний вуж — неотруйний і безпечний для людей. Тож рятувати довелося не наляканих господарів будинку, а саме плазуна.
Фахівці обережно виловили вужа та випустили його в природне середовище. Постраждалих немає.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
