Мешканка міста Кодима Одеської області звернулася до поліції та заявила, що її чоловіка отруїли. За її словами, чоловік працював прикордонником та зазнав нападу від власного колеги.
За попередніми даними, 35 річний прикордонник отруїв свого колегу бензодіазепінами. Коли постраждалий знепритомнів, зловмисник втік за кордон. Його досі шукають.
Лікарі госпіталізували прикордонника. В лікарні підтвердили отруєння транквілізаторами.
Бензодіазепіни – це транквілізаторіи, що мають заспокійливу, снодійну, протисудомну та м’язово-розслаблюючу дію. Зазвичай вони використовуються для лікування тривоги, безсоння, спазмів та абстинентного синдрому. При регулярному використанні можуть викликати синдром залежності.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
