Родина з Одеси загинула внаслідок ракетного удару в Ізраїлі

Сім’я приїхала до міста Бат-Ям на лікування доньки.

Про це повідомив український єврейський історик та журналіст Шимон Бріман в етері «Суспільне. Студія» з посиланням на пресреліз посольства України в Ізраїлі.

14 червня жертвами іранської ракети стали п’ятеро громадян України — бабуся (80 років), мати (50 років), донька (8 років) та двоє молодих племінників (10 та 18 років), пише Одеса24.

«Це були громадяни України з Одеси, які приїхали на лікування доньки в Ізраїлі. Вчора ввечері був короткий пресреліз посольства України в Ізраїлі. Ми відчуваємо, що є якась спільна доля між українцями та ізраїльтянами», — зазначив Шимон Бріман.

Інформацію підтвердили офіційні джерела. Наразі встановлюють усі обставини загибелі.

Нагадаємо, у ніч на 13 червня ізраїльські ВПС розпочали операцію проти ядерної інфраструктури Ірану, завдавши ударів по десятках військових цілей.У відповідь Іран 14 червня запустив понад 100 безпілотників і ракети по ізраїльських містах. 

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися