Росія вперше обстріляла Одесу «Кинджалами»

У суботу, 13 грудня, російські війська вперше з початку повномасштабної війни атакували Одесу аеробалістичними ракетами «Кинджал». Про це повідомив Telegram-канал Monitor.

Йдеться про застосування ракетної системи «Кинджал», яка належить до класу аеробалістичних і вважається однією з найскладніших для перехоплення. Раніше таку зброю по Одесі не використовували.

Факт удару став першим задокументованим випадком застосування «Кинджалів» саме по цьому місту від початку широкомасштабного вторгнення рф. Інформація про наслідки атаки уточнюється.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися