Росія знову атакувала енергетику Одещини

Російські війська вкотре завдали удару по об’єктах енергетичної інфраструктури Одеської області. Внаслідок атаки пошкоджено виробничу будівлю, виникла пожежа. Про це повідомили в Державній службі України з надзвичайних ситуацій.

За даними рятувальників, вогонь спалахнув після ворожого удару, але підрозділи ДСНС швидко ліквідували пожежу.

Також пошкоджень зазнав легковий автомобіль, який перебував поблизу. На щастя, загиблих і постраждалих немає.

Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News

Вам також може сподобатися