Російські війська вкотре завдали удару по об’єктах енергетичної інфраструктури Одеської області. Внаслідок атаки пошкоджено виробничу будівлю, виникла пожежа. Про це повідомили в Державній службі України з надзвичайних ситуацій.
За даними рятувальників, вогонь спалахнув після ворожого удару, але підрозділи ДСНС швидко ліквідували пожежу.
Також пошкоджень зазнав легковий автомобіль, який перебував поблизу. На щастя, загиблих і постраждалих немає.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
