У селі Одеського району 34-річний чоловік влаштував стрілянину посеред вулиці.
Все почалося зі сварки між ним і компанією знайомих, з якими він проводив час, пише Одеса24. . Після конфлікту чоловік поїхав додому, взяв мисливську рушницю і повернувся. Потім кілька разів вистрелив просто на вулиці.
На щастя, ніхто не постраждав.
Зараз читають
Поліцейські швидко затримали зловмисника. Йому вже повідомили про підозру за ч. 4 ст. 296 Кримінального кодексу України — “хуліганство з використанням зброї”. За це загрожує до семи років позбавлення волі.
Наразі слідчі звернулися до суду щодо обрання запобіжного заходу. Розслідування триває. Процесуальне керівництво здійснює Біляївська окружна прокуратура.
Підписуйтесь на Новини Одещини Telegram / Facebook / Google News
